T-Drill.sk


T-Drill Plus-500 Vyhrdlovací systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

T-Drill Plus-500 Vyhrdlovací systém

T-DRILL PLUS-500 je nový, výkonný a konkurencieschopný systém T-DRILL, určený pre hrdlá veľkých rúr a nádob. Je vhodný pre väčšinu tvárnych materiálov.

Typickými aplikáciami pre Plus-500 sú nádrže a nádoby (vrátane tlakových nádob a veľkých nádob), súčasti veľkých potrubí, lodiarsky priemysel a špeciálne vybavenie. Rozsah priemerov potrubia je od 273 mm do neobmedzeného (bude sa kontrolovať prípad od prípadu) a rozsah objímok hlavne Ø219–508 mm.

Rozsah objímky Ø21,3–219 mm je taktiež možný s voliteľným adaptérom na náradie. Pre túto radu golierov existujú dve alternatívne možnosti nástrojov: Jedna pre SCH 10 (štandardné nástroje TEC) a druhá pre rúrky SCH 40 (nástroje TEC-HD).PLUS-500 je taktiež vhodný pre hrdlo plechu/dosky. Maximálna hrúbka steny z nerezovej ocele (napr. AISI 304 a AISI 316) je 15 mm pre goliere Ø219–508 mm.

PLUS-500 je možné použiť na výrobu hrdiel na rúrkach, ktoré sú v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Veľkou výhodou PLUS-500 je, že ju možno použiť na vykonávanie objímkových operácií - nielen z hornej časti polohy potrubia (tradičný proces objímky) - ale také je možné ju nakloniť do ľubovoľného uhla (až o 90 °), takže že operáciu možno vykonať také zo strany potrubia.

Veľkosti hrdla: 21,3–508 mm

Prevádzkové rozmery rúrok: 273–1600 mm

Maximálna hrúbka steny: nerezová oceľ a oceľ 15 mm

T-Drill stroje na vyhrdlovanie rúr, tvarovanie t-odbočiek a rozvetvenie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

Porovnanie:

Porovnanie T-drill metódy s bežným zváraním fittingov:

porovnanie tdrill a klasicke zvaranie odbočiek
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In