T-Drill.sk


T-Drill CEC-170 Plne automatický vyhrdlovací systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

T-Drill CEC-170 Plne automatický vyhrdlovací systém

T-DRILL CEC-170 je najmodernejší automatický stroj, s ktorým je možné zvýšiť produktivitu až o 70–80 %.

K štandardným je možné pridať rôzne prispôsobené automatické funkcie. To umožňuje plne automatickú výrobu hotových obrobkov.

Technológia T-DRILL použitá na stroji vychádza z viac ako 45 rokov skúseností. Riešenia boli teraz upgradované o inovácie, aby splnila ciele pre rok 2020.Štandardná dodávka T-DRILL CEC-170 sa skladá z high-tech upínacieho stroja a systému na manipuláciu s obrobkami, ktorý zahŕňa napr. jeden alebo niekoľko párov Head & Tail. Manipulačný systém je vždy prispôsobený konkrétnym výrobným potrebám zákazníka.

Program obrobku sa aktivuje buď priamo z užívateľského rozhrania, alebo vzdialene z kancelárie. Výkon stroja, operácie a priebeh procesu je možné ľahko spravovať a sledovať z užívateľského rozhrania.

Systém T-DRILL CEC-170 bol navrhnutý tak, aby vyrábal goliere medzi Ø19 – Ø168,3 mm na vedenie rúrok Ø19 – Ø254 mm. Rúrky je možné automaticky zavádzať prídavným nakladacím zariadením. CEC-170 je založený na modulárnom koncepte a základný stroj môže byť rozšírený o niekoľko možností na plne automatický článok na výrobu rôzne veľkých golierov pre každú rúrku.

Základný stroj obsahuje všetky funkcie od frézovania pilotných dier po goliere a orezávaní. Súčasťou štandardnej výbavy stroja je vysokorýchlostná frézovacia jednotka s detektorom zlomenia nástroja a systémom výmeny nástrojov.

Stroj je vybavený hydraulickými rúrkovými svorkami. Výmenu nástrojov a príslušenstva špecifických pre potrubie je možné automatizovať pomocou ďalších dostupných možností. Počet nástrojov a rad príslušenstva bude vybraný tak, aby zodpovedal potrebám zákazníkov.

T-DRILL CEC-170 je stroj budúcnosti. Je k dispozícii dnes, ale je schopný pružne reagovať na budúce potreby pomocou vopred navrhnutých modulárnych možností.

Veľkosti hrdla: 19–168,3 mm

Veľkosti prevádzkových rúrok: 19–254 mm

Materiál potrubia: hliník, meď, meď / nikel, nerezová oceľ, oceľ

T-Drill stroje na vyhrdlovanie rúr, tvarovanie t-odbočiek a rozvetvenie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

Porovnanie:

Porovnanie T-drill metódy s bežným zváraním fittingov:

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In